Powitanie lata z CH KAROLINKA!

Powitanie lata z CH KAROLINKA!

Tuż po zakończeniu roku szkolnego CH Karolinka we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji (MOSiR) będzie świętowało powitanie wakacji! Z tej okazji organizatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych, smacznych a także sportowych atrakcji dla dzieci. Opolska galeria zaprasza do wspólnego powitania lata!

W dniach 22-34 czerwca 2018 roku, w godzinach 09.00 – 21:00 CH Karolinka w Opolu wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji (MOSiR) hucznie powita wakacje! Z tej okazji galeria przygotowała moc niespodzianek dla małych i dużych odwiedzających. W piątek , 22 czerwca, od godziny 16:00, CH Karolinka stanie się mekką dla miłośników street foodu. Przed obiektem stanie kilkanaście food trucków, które serwować będą potrawy kuchni z różnych zakątków globu. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dań mięsnych, jak i wegetarianie i weganie. Nie zabraknie też napojów
i słodkości.

Sportowe emocje w Karolince!

Wszyscy, którzy odwiedzą Karolinkę w sobotę i niedzielę, 23 i 24 czerwca, przeżyją niezapomniane sportowe emocje. W tych dniach, od godz. 12, odbędą się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w koszykówce ulicznej, czyli w tzw. streetballu. Turniej zostanie rozegrany w systemie 3x3, na parkingu przy galerii (w pobliżu sklepu TK MAXXX w CH Karolinka. W tegorocznej rywalizacji weźmie udział łącznie około 200 zawodników. To nie koniec sportowych wrażeń! Fanów Agnieszki Radwańskiej z pewnością skusi możliwość rozegrania partyjki tenisa ziemnego pod okiem profesjonalisty z Centrum Tenisowego OpolTenis. Ci, którzy dopiero poznają tę dyscyplinę mogą liczyć na cenne wskazówki instruktora. Stanie na tę okazję również specjalne Miasteczko Lekkoatletyczne, w którym dzieci pod okiem trenera będą mogły wypróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu.

Dmuchańce dla najmłodszych

Powitanie lata i wakacji w CH Karolinka to aż trzy dni świetnej zabawy! Centrum handlowe pamięta również o najmłodszych klientach. Dlatego w dniach od 22 do 24 czerwca galeria zamieni się w wielką krainę harców. Na dzieci w godzinach pracy centrum czekać będą dmuchane mini place zabaw na zewnątrz galerii. Natomiast animatorzy we współpracy z Decathlonem będą zachęcać do udziału w licznych konkurach z nagrodami i do skorzystania ze stanowiska z kolorowymi farbkami do malowania buzi. Wstęp na wszystkie atrakcje będzie bezpłatny. Wydarzeniu partnerują marki, które mają swoje salony na terenie CH Karolinka, są to: Leroy Merlin, Auchan, Decathlon, New Balance, TK Maxx, MCDonald’s, Burger King, Astor, Deichmann.

Baw się razem z CH Karolinka w wakacyjnym klimacie!

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Powitanie lata w CH KAROLINKA!.jpg

grafika | 750 KB

Pobierz
Streetball w CH_Karolinka!.jpg

grafika | 929 KB

Pobierz
Powitanie lata z CH Karolinka!_informacja_prasowa_18.06.2018r_.docx

docx | 47,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.