Nexity rozpoczyna budowę kolejnych mieszkań w inwestycji LifeTown

Nexity rozpoczyna budowę kolejnych mieszkań w inwestycji LifeTown

Opublikowany

Pierwszy etap inwestycji LifeTown na warszawskim Służewcu jeszcze w budowie, a już rusza kolejny! Deweloper Nexity, rozpoczyna sprzedaż mieszkań z II etapu. Mieszkanie na Służewcu, to bliskość komunikacji publicznej, punktów handlowo-usługowych oraz największego miasteczka biurowego stolicy. To wszystko sprawia, że sprzedaż mieszkań w tej części Warszawy znajduje rzeszę zainteresowanych osób.

Służewiec  to rejon Warszawy położony na północno-zachodnim Ursynowie. Pobliska stacja kolejowa oraz komunikacja miejska zapewniają szybki i sprawny dojazd do centrum Warszawy. Większość codziennych spraw można jednak załatwić na miejscu. Bogate zaplecze handlowo-rozrywkowe oferuje popularne centrum handlowe.  W okolicy nie brakuje także szkół, przedszkoli i placówek opieki medycznej. Mieszkanie w dobrze rozwiniętej części miasta nie tylko stwarza możliwości, ale także pozwala zaoszczędzić cenny czas. Nic, więc dziwnego, że większość osób zainteresowanych kupnem mieszkania bierze pod uwagę właśnie tę lokalizację. Nexity – działający na rynku nieruchomości mieszkaniowych, już w najbliższy weekend rozpocznie sprzedaż mieszkań z II etapu inwestycji LifeTown przy ul. Kłobuckiej 6, znajdującej się u styku Służewca i Ursynowa.

LifeTown – mieszkanie w popularniej lokalizacji

Jaka dzielnica jest najchętniej wybierana przez warszawiaków poszukujących mieszkania? Jednym z najczęstszych wyborów jest Ursynów. Od lat niezmiennie pozostaje jedną z trzech najbardziej popularnych dzielnic Warszawy wśród osób, które poszukują nieruchomości. Mieszkanie tu wybiera 8,44% kupujących1. W ramach projektu LifeTown, budowanego u zbiegu Ursynowa i Służewca powstanie budynek Yellow, w którym docelowo znajdzie się 129 funkcjonalnych lokali, o metrażach od 28 do 66 mkw. Każde wyposażone w inteligentny system sterowania domem ,Nexity Smart. Lokale usytuowane na parterze będą miały przestrzenne ogródki. Ponad połowa mieszkań będzie wyposażona w widną kuchnię.  Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji garaż podziemny, komórki lokatorskie na piętrach oraz lokale usługowe usytuowane na parterze budynku. Lokale w ramach osiedla będą sprzedawane wraz z prawem własności gruntu.  Deweloper zadbał również o rekreację mieszkańców. Na terenie osiedla LifeTown zostanie wydzielona strefa rekreacyjna z jeziorem na wyłączność, placem zabaw i ławkami multimedialnymi do ładowania urządzeń mobilnych. Za projekt nowego osiedla odpowiada pracownia S.A.M.I. ARCHITEKCI.

Mieszkania na Ursynowie – to się opłaca!

Ceny mieszkania z rynku pierwotnego na Ursynowie są bardzo zróżnicowane, można kupić nieruchomość, której cena metra kw. wynosi od 7 tys. zł, ale są również takie, których cena znacznie przekracza te średnie. Niewątpliwie atrakcyjną dla poszukujących mieszkanie jest oferta Nexity. Deweloper w dniach do 25 do 27maja 2018 roku, wprowadzi do sprzedaży II etap mieszkań w inwestycji LifeTown, przy ul. Kłobuckiej 6. Podczas dwudniowych Dni Otwartych będzie można kupić mieszkanie w specjalnej cenie, znacząco niższej od standardowej warszawskiej stawki, czyli już od 5900 zł/mkw. Oznacza to, że kawalerkę będzie można nabyć już od 219 tys. złotych, natomiast dwupokojowe mieszkanie będzie dostępne od278 tys. zł. Osoby, które chcą zostać właścicielami takiego lokalu na osiedlu LifeTown, powinny już teraz wybrać się do Biura Sprzedaży inwestycji wybrać mieszkanie, po to, by podczas Dni Otwartych kupić je taniej. Warto nadmienić, że osoby, które zdecydują się na nabycie mieszkania w tej dzielnicy w celach inwestycyjnych, mogą liczyć na stosunkowo wysoki zwrot. Stopa zwrotu z zakupu kawalerki
na Ursynowie wynosi 8,14 proc., na dwóch lub trzech pokojach można zarobić 7,46proc. w skali roku.
Przy ul. Kłobuckiej 6 oferujemy funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Kompleks mieszkaniowy LifeTown to bliskość punktów handlowo-usługowych oraz zagłębia biznesowego na Służewcu. W okolicy znajdują się również liczne szkoły i przedszkola. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli łatwo wydostać się z Warszawy (np. Trasą Siekierkowską) czy dojechać na lotnisko w klika minut. To wszystko czyni inwestycję przy ul. Kłobuckiej 6 idealną zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi – podsumowuje p. Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny w Nexity Polska.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LifeTown_Nexity oddaje kolejne mieszkania.jpg

grafika | 176 KB

Pobierz
Nexity_inwestycja LifeTown_II etap.jpg

grafika | 149 KB

Pobierz
Nexity rozpoczyna budowę kolejnych mieszkań w inwestycji LifeTown_informacja_prasowa_17.05.2018r..docx

docx | 44,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.