Zabrzański Platan z nowym najemcą
Zabrzański Platan z nowym najemcą

Zabrzański Platan z nowym najemcą

Opublikowany

Sieć sklepów Maxi Zoo dołączyła do grona najemców CH Platan w Zabrzu. Marka otworzy sklep dla zwierząt w nowobudowanej części galerii.

Grono najemców centrum handlowego Platan w Zabrzu powiększa się o kolejną markę. Po zakończeniu rozbudowy obiektu, w nowej części galerii, zostanie otwarty sklep dla zwierząt Maxi Zoo. Na blisko 455 mkw. powierzchni najemca zaoferuje bogaty asortyment produktów i akcesoriów dla zwierząt w różnych przedziałach cenowych. Otwarcie galerii po rozbudowie planowane jest na jesień tego roku. Centrum handlowe Platan niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony nowych najemców. To dla nas najlepsze potwierdzenie sukcesu galerii. Nowe salony w Platanie jeszcze bardziej podnoszą atrakcyjność centrum handlowego w oczach klientów. Do oficjalnego otwarcia po rozbudowie zostało zaledwie kilka miesięcy, już teraz mogę zapewnić, że każdy znajdzie w Platanie coś dla siebie – komentuje p. Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle Poland. Maxi Zoo jest siecią specjalistycznych, wielkopowierzchniowych sklepów z artykułami dla zwierząt. Odwiedzający znajdą w nich 6000 produktów, jak również, mogą skorzystać z porad udzielanych przez kompetentnych doradców. Od początku działalności, polskie sklepy Maxi Zoo aktywnie współpracują ze schroniskami i angażują się w pomoc charytatywną. Sklep zaprasza klientów na zakupy ze swoimi pupilami gdzie zwierzaki mogą skorzystać z darmowego baru ze świeżą wodą i miską pełną karmy, przymierzyć szelki, oraz sprawdzić czy mają prawidłową wagę.

 

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Jeden z salonów sprzedaży Maxi ZOO.jpg

grafika | 683 KB

Pobierz
Zabrzański Platan z nowym najemcą_informacja_prasowa_07.06.2018r..docx

docx | 197 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.