CH Karolinka zadba o zdrowie i dobre samopoczucie mam i ich dzieci

CH Karolinka zadba o zdrowie i dobre samopoczucie mam i ich dzieci

Opublikowany

Centrum handlowe Karolinka oraz Marszałek Województwa Opolskiego, zapraszają mamy oraz kobiety w ciąży do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych i konsultacji lekarskich. Wszystko to, odbędzie się w ramach akcji „Na zdrowie”, już 7 lipca 2018 roku. Odwiedzające w tym dniu galerię będą miały okazję zadbać o zdrowie własne oraz swoich dzieci. Badania i konsultacje będą udzielane przez pracowników placówek medycznych zlokalizowanych na terenie woj. opolskiego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet oczekujących na szczęśliwe chwile macierzyństwa oraz Pań, które już są mamami, opolska galeria Karolinka i Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, zapraszają do wzięcia udziału w II edycji inicjatywy  „Na zdrowie”. Tym razem, przedsięwzięcie  skierowane jest do wspomnianej grupy kobiet. Akcja odbędzie się na terenie CH Karolinka, w sobotę, 7 lipca 2018 roku dniu, w godz. 9.00-15.00. Celem wydarzenia jest ochrona zdrowia mamy i dziecka, poszerzanie wiedzy na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka oraz przygotowanie kobiet do świadomego macierzyństwa. Podczas eventu, na terenie galerii powstaną mini gabinety wyposażone w niezbędny sprzęt medyczny do wykonania, m.in. badań przesiewowych wad postawy u dzieci czy badań składu masy ciała. Uczestniczki wydarzenia będą mogły także skorzystać z zajęć eco-sensorycznych czy konsultacji z zakresu fizjoterapii. Przyszłe mamy będą miały okazję wziąć udział w warsztatach z chustowania niemowląt.
W programie także porady dietetyczne, psychologiczne, a także możliwość zapoznania się z ofertą opolskich żłobków.  Na Panie czekać będą także doświadczeni specjaliści, którzy przekażą przyszłym mamom i rodzicom cenną wiedzę na temat ciąży i macierzyństwa, odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania oraz udzielą cennego wsparcia. Udział
w akcji jest bezpłatny.

Projekt „Na zdrowie” został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego. Wydarzenie odbywasię w ramach promocji marki Opolskie dla Rodziny oraz akcji Opolska Mama Ma Moc.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CH_Karolinka_zadba o zdrowie mam i dzieci.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
CH Karolinka zadba o zdrowie i dobre samopoczucie mam i ich dzieci_informacja_prasowa_3.07.2018r..docx

docx | 337 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.