Focus Mall Zielona Góra zachęca do oddania krwi w Krwiobusie

Focus Mall Zielona Góra zachęca do oddania krwi w Krwiobusie

Opublikowany

W najbliższą niedzielę, 24 czerwca 2018 roku, na placu przed galerią Focus Mall już po raz 6. odbędzie się akcja zbiórki krwi. Rejestracja Dawców będzie możliwa w Krwiobusie, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Galeria Focus Mall w Zielonej Górze, to kolejny przystanek na mapie Krwiobusów Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Będzie to już 6. edycja zbiórki krwi na terenie centrum handlowego. Ambulans z czterema stanowiskami do oddania krwi i dyżurującym na miejscu lekarzem, który przeprowadza badanie każdej zgłaszającej się osoby, zatrzyma się przed galerią, od strony ul. Wrocławskiej.

Zbiórka krwi odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca, w godz. 10.00-15.00. 
Zachęcamy zielonogórzan i mieszkańców pobliskich miejscowości do udziału w tej ważnej inicjatywie. Każdy oddający krew ratuje czyjeś życie lub zdrowie – mówi, p. Anna Łukasiewicz, Specjalista ds. Marketingu, Focus Mall Zielona Góra.  

Zapotrzebowanie na krew w regionie jest ciągle bardzo duże. Potrzebne są wszystkie grupy. Warto oddawać krew, szczególnie latem, gdy bardzo jej brakuje. Honorowi krwiodawcy wyjeżdżają na wakacje, a liczba poszkodowanych w wypadkach rośnie. Często krwi potrzebują właśnie najmłodsi. Dawcą może być każda zdrowa osoba, między 18. a 60. rokiem życia. Żeby oddać krew, trzeba przyjść do nas po lekkim posiłku
i zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość
.– podsumowuje p. Krzysztof Piwowarczyk, Koordynator Mobilnego Punktu Poboru Krwi.

Focus Mall Zielona Góra zachęca wszystkich do oddania krwi i podzielenia się tym cennym darem!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zbiórka krwi w Focus Mall.jpg

grafika | 277 KB

Pobierz
Focus Mall Zielona Góra zachęca do oddania krwi w Krwiobusie_informacja_prasowa_19.06.2018r.docx

docx | 127 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.