Focus Mall Zielona Góra zaprasza na 4. Festiwal Filmu i Teatru

Focus Mall Zielona Góra zaprasza na 4. Festiwal Filmu i Teatru

Opublikowany

 FestiwalFilmu i Teatru jest największym i najbardziej imponującym wydarzeniem filmowymw województwie Lubuskim. Jego ideą jest przybliżenie widzowi polskiejkinematografii nie tylko poprzez projekcje filmowe, ale poprzez podjęciedialogu z gośćmi, których mieszkańcy Zielonej Góry i okolic spotkają, m.in. wgalerii Focus Mall.

Filmowy Focus Mall

Wszyscy, którzy w najbliższą sobotę, 9czerwca, odwiedzą Focus Mall będą mieli niepowtarzalną okazję spotkania się zaktorką Magdaleną Zawadzką, jej synem Janem Holoubkiem – operatorem filmowym. Towyjątkowa i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o wyzwaniach, jakie niesie zasobą profesja aktora. Miłośnicy kina i teatru oprócz rozmowy z artystami mogąliczyć również na autograf idola.  Zeznanymi osobistościami ze świata filmu klienci Focus Mall będą mogli spotkaćsię
w godz. 14.00-15.30. Tego dnia na odwiedzających Focus Mall czeka jeszcze jedna niespodzianka.Dla małych klientów centrum handlowe przygotowało liczne atrakcje. W sobotę, 9czerwca, dzieci będą mogły uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Do dyspozycjibędzie, m.in. konsola PS4, okulary VR, natomiast dla najmłodszych przewidziano kącikmalowania buziek. To jednak nie wszystko! Mali i duzi fani popularnej gwiezdnejsagi, będą mogli o godz. 12.00. obejrzeć Inscenizacja grupy Gwiezdne Wojny.
Z kolei w godz. 15.30-17.00 galeria zaprasza na warsztaty dla dzieci - Programuj z Photonem

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Program Miasteczka Festiwalowego w Focus Mall Zielona Góra.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
Miasteczko Festiwalowe w Focus Mall Zielona Góra.jpg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Focus Mall Zielona Góra zaprasza na 4. Festiwal Filmu i Teatru_informacja_prasowa_5.06.2018.docx

docx | 71,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Metamorfoza Pl. Teatralnego na finiszu

temu

Przebudowa pl. Teatralnego, jednego z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w centrum Zabrza, dobiega końca. Dzięki modernizacji przestrzeń wokół centrum handlowego Platan ma szansę stać się wizytówką tej części miasta. Otwarcie placu w nowej odsłonie odbędzie się 14 września 2018 roku. W wydarzeniu weźmie udział Pani Prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.
Ruszyła rozbudowa dąbrowskiej galerii Pogoria

temu

Dzięki prowadzonym pracom galeria zyska ponad tysiąc mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą projektu jest firma ESDOM Sebastian Domeracki. Zakończenie rozbudowy inwestor, firma NEPI Rockcastle, zaplanował na pierwszą połowę 2019 roku.
Nowa marka odzieżowa w zabrzańskim CH Platan

temu

29 sierpnia 2018 roku.                                                                                                                      
Bezpieczny powrót do szkoły z Focus Mall Zielona Góra

temu

W pierwszą sobotę września 2018 roku, w centrum handlowych Focus Mall odbędzie się event pod hasłem „Powrót do szkoły”. Wszystko po to, by najmłodsi mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mogli przede wszystkim utrwalić sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. W ramach wydarzenia dzieci dowiedzą się, jak zachować bezpieczeństwo na co dzień, a także będą mogły poznać zasady udzielania I pomocy przedmedycznej. W programie przewidziano także konkursy z nagrodami. Wszystko to, z okazji zbliżającego się roku szkolnego. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.