Focus Mall Zielona Góra zaprasza na 4. Festiwal Filmu i Teatru

Focus Mall Zielona Góra zaprasza na 4. Festiwal Filmu i Teatru

Opublikowany

 FestiwalFilmu i Teatru jest największym i najbardziej imponującym wydarzeniem filmowymw województwie Lubuskim. Jego ideą jest przybliżenie widzowi polskiejkinematografii nie tylko poprzez projekcje filmowe, ale poprzez podjęciedialogu z gośćmi, których mieszkańcy Zielonej Góry i okolic spotkają, m.in. wgalerii Focus Mall.

Filmowy Focus Mall

Wszyscy, którzy w najbliższą sobotę, 9czerwca, odwiedzą Focus Mall będą mieli niepowtarzalną okazję spotkania się zaktorką Magdaleną Zawadzką, jej synem Janem Holoubkiem – operatorem filmowym. Towyjątkowa i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o wyzwaniach, jakie niesie zasobą profesja aktora. Miłośnicy kina i teatru oprócz rozmowy z artystami mogąliczyć również na autograf idola.  Zeznanymi osobistościami ze świata filmu klienci Focus Mall będą mogli spotkaćsię
w godz. 14.00-15.30. Tego dnia na odwiedzających Focus Mall czeka jeszcze jedna niespodzianka.Dla małych klientów centrum handlowe przygotowało liczne atrakcje. W sobotę, 9czerwca, dzieci będą mogły uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Do dyspozycjibędzie, m.in. konsola PS4, okulary VR, natomiast dla najmłodszych przewidziano kącikmalowania buziek. To jednak nie wszystko! Mali i duzi fani popularnej gwiezdnejsagi, będą mogli o godz. 12.00. obejrzeć Inscenizacja grupy Gwiezdne Wojny.
Z kolei w godz. 15.30-17.00 galeria zaprasza na warsztaty dla dzieci - Programuj z Photonem

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Program Miasteczka Festiwalowego w Focus Mall Zielona Góra.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
Miasteczko Festiwalowe w Focus Mall Zielona Góra.jpg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Focus Mall Zielona Góra zaprasza na 4. Festiwal Filmu i Teatru_informacja_prasowa_5.06.2018.docx

docx | 71,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy najemca i przedłużone umowy najmu w CH Karolinka

temu

Do grona najemców opolskiej galerii Karolinka dołączyła francuska sieć perfumerii Sephora. Marka otworzyła tam salon o powierzchni ponad 260 mkw. Dodatkowo, aż piętnaście popularnych marek, m.in. Douglas, Empik, W.Kruk, przedłużyło umowy najmu. Łączny metraż podpisanych porozumień przekroczył 6 213 mkw. powierzchni handlowej. Właścicielem centrum handlowego Karolinka jest NEPI Rockcastle.
Relokacja i powiększenie salonu 4F w dąbrowskiej Pogorii

temu

Pogoria w Dąbrowie Górniczej, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle, nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości swoim klientom. Popularna i lubiana marka sportowa - 4F powiększyła salon sprzedaży, udostępniając jednocześnie bogatszy asortyment.
Zmiany na mapie najemców opolskiej galerii Karolinka

temu

W ostatnich tygodniach aż trzech najemców zdecydowało się na relokacje lub remodeling swoich lokali w CH Karolinka - największej galerii handlowej na Opolszczyźnie.
Focus Mall Piotrków Trybunalski wspiera lokalną społeczność

temu

Coraz więcej firm dostrzega potrzebę konieczności działania w duchu wrażliwości społecznej i wpisuje te zasady w codzienną pracę. Obiekty handlowe również nastawione są na aktywności w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Jednym z nich jest Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle.