4F powiększył salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski

4F powiększył salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Opublikowany

Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim powiększyła ofertę odzieżową. Popularna, polska marka sportowa, 4F zaadaptowała lokal, w którym wcześniej funkcjonował sklep Toxic Jeans. Od 8 czerwca 2018 roku, klienci mogą robić zakupy w sklepie o nowym wystroju.

Marka 4F, oferująca odzież i akcesoria sportowe powiększyła swój salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Najemca przejął sąsiedni lokal i tym samy zwiększył przestrzeń handlową o blisko 80 mkw. W efekcie zmian klienci mogą komfortowo dokonywać zakupów na łącznej powierzchni 274 mkw. Salon sprzedaży 4F znajduje się na poziomie 0 galerii, w sąsiedztwie sklepu odzieżowego Monnari. Systematycznie zwiększamy propozycję handlową Focus Mall. Cieszymy się, że tak znana i lubiana marka zaoferuje klientom naszego centrum handlowego jeszcze pełniejszą ofertę z branży sportowej. Jestem przekonana, że zwiększenie powierzchni sklepu 4F poprawi komfort zakupów mieszkańców Piotrkowa i okolic - zapewnia p. Ewa Sadzińska, dyrektor galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Sukcesywnie wprowadzany zaplanowane na rok 2018 zmiany oraz ekspansję salonów marki 4F. Naszym celem jest ciągły rozwój i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Większa powierzchnia daje większe możliwości. Zarówno na poziomie oferty dla kupujących, jak i samej prezentacji kolekcji.
Nasz klient otrzymuje więcej, a produkt jest odpowiednio wyeksponowany. Dzięki temu możemy zwrócić uwagę na wzornictwo kolekcji marki 4F oraz techniczne rozwiązania, które wprowadzamy w poszczególnych produktach. A to bardzo ważne, jeśli chodzi o odzież sportową  - mówi Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju Spółki, OTCF S.A


 OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Strategią OTCF jest ciągły rozwój. Dlatego firma udoskonala ofertę, przygotowuje nowe projekty. Rozpoczęła także ekspansję na rynki zewnętrzne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Salon 4F_Piotrkowski Focus Mall.JPG

grafika | 1,86 MB

Pobierz
Sklep 4f w Focus Mall Piotrków Trybunalski.JPG

grafika | 2,17 MB

Pobierz
4F powiększył salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski_informacja_prasowa_12.06.2018r_.doc

doc | 95 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy najemca i przedłużone umowy najmu w CH Karolinka

temu

Do grona najemców opolskiej galerii Karolinka dołączyła francuska sieć perfumerii Sephora. Marka otworzyła tam salon o powierzchni ponad 260 mkw. Dodatkowo, aż piętnaście popularnych marek, m.in. Douglas, Empik, W.Kruk, przedłużyło umowy najmu. Łączny metraż podpisanych porozumień przekroczył 6 213 mkw. powierzchni handlowej. Właścicielem centrum handlowego Karolinka jest NEPI Rockcastle.
Relokacja i powiększenie salonu 4F w dąbrowskiej Pogorii

temu

Pogoria w Dąbrowie Górniczej, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle, nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości swoim klientom. Popularna i lubiana marka sportowa - 4F powiększyła salon sprzedaży, udostępniając jednocześnie bogatszy asortyment.
Zmiany na mapie najemców opolskiej galerii Karolinka

temu

W ostatnich tygodniach aż trzech najemców zdecydowało się na relokacje lub remodeling swoich lokali w CH Karolinka - największej galerii handlowej na Opolszczyźnie.
Focus Mall Piotrków Trybunalski wspiera lokalną społeczność

temu

Coraz więcej firm dostrzega potrzebę konieczności działania w duchu wrażliwości społecznej i wpisuje te zasady w codzienną pracę. Obiekty handlowe również nastawione są na aktywności w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Jednym z nich jest Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle.