4F powiększył salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski

4F powiększył salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Opublikowany

Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim powiększyła ofertę odzieżową. Popularna, polska marka sportowa, 4F zaadaptowała lokal, w którym wcześniej funkcjonował sklep Toxic Jeans. Od 8 czerwca 2018 roku, klienci mogą robić zakupy w sklepie o nowym wystroju.

Marka 4F, oferująca odzież i akcesoria sportowe powiększyła swój salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Najemca przejął sąsiedni lokal i tym samy zwiększył przestrzeń handlową o blisko 80 mkw. W efekcie zmian klienci mogą komfortowo dokonywać zakupów na łącznej powierzchni 274 mkw. Salon sprzedaży 4F znajduje się na poziomie 0 galerii, w sąsiedztwie sklepu odzieżowego Monnari. Systematycznie zwiększamy propozycję handlową Focus Mall. Cieszymy się, że tak znana i lubiana marka zaoferuje klientom naszego centrum handlowego jeszcze pełniejszą ofertę z branży sportowej. Jestem przekonana, że zwiększenie powierzchni sklepu 4F poprawi komfort zakupów mieszkańców Piotrkowa i okolic - zapewnia p. Ewa Sadzińska, dyrektor galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Sukcesywnie wprowadzany zaplanowane na rok 2018 zmiany oraz ekspansję salonów marki 4F. Naszym celem jest ciągły rozwój i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Większa powierzchnia daje większe możliwości. Zarówno na poziomie oferty dla kupujących, jak i samej prezentacji kolekcji.
Nasz klient otrzymuje więcej, a produkt jest odpowiednio wyeksponowany. Dzięki temu możemy zwrócić uwagę na wzornictwo kolekcji marki 4F oraz techniczne rozwiązania, które wprowadzamy w poszczególnych produktach. A to bardzo ważne, jeśli chodzi o odzież sportową  - mówi Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju Spółki, OTCF S.A


 OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Strategią OTCF jest ciągły rozwój. Dlatego firma udoskonala ofertę, przygotowuje nowe projekty. Rozpoczęła także ekspansję na rynki zewnętrzne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Salon 4F_Piotrkowski Focus Mall.JPG

grafika | 1,86 MB

Pobierz
Sklep 4f w Focus Mall Piotrków Trybunalski.JPG

grafika | 2,17 MB

Pobierz
4F powiększył salon sprzedaży w Focus Mall Piotrków Trybunalski_informacja_prasowa_12.06.2018r_.doc

doc | 95 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Metamorfoza Pl. Teatralnego na finiszu

temu

Przebudowa pl. Teatralnego, jednego z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w centrum Zabrza, dobiega końca. Dzięki modernizacji przestrzeń wokół centrum handlowego Platan ma szansę stać się wizytówką tej części miasta. Otwarcie placu w nowej odsłonie odbędzie się 14 września 2018 roku. W wydarzeniu weźmie udział Pani Prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.
Ruszyła rozbudowa dąbrowskiej galerii Pogoria

temu

Dzięki prowadzonym pracom galeria zyska ponad tysiąc mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą projektu jest firma ESDOM Sebastian Domeracki. Zakończenie rozbudowy inwestor, firma NEPI Rockcastle, zaplanował na pierwszą połowę 2019 roku.
Nowa marka odzieżowa w zabrzańskim CH Platan

temu

29 sierpnia 2018 roku.                                                                                                                      
Bezpieczny powrót do szkoły z Focus Mall Zielona Góra

temu

W pierwszą sobotę września 2018 roku, w centrum handlowych Focus Mall odbędzie się event pod hasłem „Powrót do szkoły”. Wszystko po to, by najmłodsi mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mogli przede wszystkim utrwalić sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. W ramach wydarzenia dzieci dowiedzą się, jak zachować bezpieczeństwo na co dzień, a także będą mogły poznać zasady udzielania I pomocy przedmedycznej. W programie przewidziano także konkursy z nagrodami. Wszystko to, z okazji zbliżającego się roku szkolnego. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.