Większy salon Orange w Focus Mall Zielona Góra
Większy salon Orange w Focus Mall Zielona Góra

Większy salon Orange w Focus Mall Zielona Góra

Znany operator telefonii komórkowej, Orange, zyskał nową przestrzeń handlową w galerii Focus Mall Zielona Góra. Sieć przeniosła punkt sprzedaży do większego lokalu. Odwiedzający mogą komfortowo dokonywać zakupów w salonie o nowej aranżacji od 12 października 2018 roku.

Ostatnie miesiące to czas zmian dla zielonogórskiego centrum handlowego Focus Mall. Od 6-ciu miesięcy trwa rozbudowa obiektu, zmiany można zaobserwować również wewnątrz galerii. Działająca od 2008 roku, czyli
 od momentu otwarcia centrum, sieć Orange powiększyła swój punkt sprzedaży. W efekcie relokacji najemca zajął sąsiedni lokal, większy o 60 mkw. Klienci mają do dyspozycji 5 stanowisk obsługi oraz wydzieloną
 strefę - poczekalnię, w której mogą zapoznać się z aktualną ofertą. Dzięki metamorfozie przestrzeń jest bardziej funkcjonalna i nowoczesna. Jasna podłoga i meble współgrają z ciemnymi ścianami, a pomarańczowe siedziska nadają wnętrzu charakteru i nawiązują do identyfikacji wizualnej marki. Nowo otwarty punkt Orange o powierzchni ponad 100 mkw. znajduje się na poziomie 0, w pobliżu salonu Play i Media Markt.

Powiększenie salonu sprzedaży sieci Orange jest konsekwencją przyjętej przez Focus Mall Zielona Góra strategii kompleksowego odpowiadania na potrzeby klientów. Cieszymy się, że tak znana marka zaoferuje klientom galerii bardziej komfortowe zakupy. Obecnie na terenie centrum odwiedzający mają do dyspozycji salony: Play, Plus i T- Mobile – komentuje Marta Radziwoń, Dyrektor Focus Mall Zielona Góra.
 
Orange jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, Internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom i atrakcyjnego zysku akcjonariuszom poprzez osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych, korzystającego z nowoczesnych technologii.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Nowy wystrój salonu Orange w zielonogóskim Focus Mall.jpg

grafika | 1,99 MB

Pobierz
Focus Mall Zielona Góra z salonem Orange o nowej aranżacji.jpg

grafika | 2,24 MB

Pobierz
Większy salon ORANGE w zielonogórskim Focus Mall.jpg

grafika | 2,15 MB

Pobierz
Większy salon Orange w Focus Mall Zielona Góra_informacja_prasowa_26.10.2018r..DOCX

docx | 67,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.