Wybiegaj całą Rodziną okulary dla potrzebujących dzieci

Wybiegaj całą Rodziną okulary dla potrzebujących dzieci

Opublikowany

13 października odbędzie się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Zawodom przyświeca szczytny cel: pomoc potrzebującym dzieciom z domów dziecka. Organizator przekaże im tyle par okularów korekcyjnych, ilu biegaczy pobiegnie w Biegu Głównym. Powodów do wspólnego, rodzinnego świętowania, jest znacznie więcej. 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok to również okazja do celebracji ogromnego sukcesu ogólnopolskiej kampanii Czas na Wzrok 40+. Nadrzędnym jej celem jest uświadamianie ludzi po 40 roku życia o potrzebie regularnych badań wzroku i prawidłowej korekcji okularowej, a także edukacja w zakresie prezbiopii.

13 października o godz. 13:00, na Błoniach obok Centrum Olimpijskiego w Warszawie, odbędzie się charytatywny 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok. Uczestnicy pobiegną na dystansie 5 km, na zielonych terenach wzdłuż Wisły, między Centrum Olimpijskim a Mostem Grota-Roweckiego. Rejestracja na Bieg trwa do 3 października 2018.  

Twój udział jest ważny! Dzięki Tobie potrzebujące dzieci otrzymają okulary korekcyjne

Szczytny cel imprezy skupia się na pomocy potrzebującym dzieciom. Domy dziecka w całej Polsce dostaną od organizatorów tyle par okularów korekcyjnych, ilu zawodników weźmie udział w Biegu Głównym. Pomysł jest kontynuacją zainicjowanego przez Grupę Essilor programu Zobacz Lepszą Przyszłość. W ramach akcji optometryści przeprowadzają przesiewowe badania wzroku w domach dziecka.

Moc atrakcji dla małych i dużych

Na terenie miasteczka biegowego organizator przygotował mnóstwo atrakcji dla małych, jak i dużych. Każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych wzroku. Rodziny zapraszamy do odwiedzin stoiska marki Ford, która zaprezentuje gamę rodzinnych SUVów, a dla 4 najszybszych biegaczy ufunduje vouchery na SAMOCHÓD NA WEEKEND. Przed biegiem zapraszamy również do namiotu Orange Theory Fitness na dynamiczną rozgrzewkę, którą poprowadzi wykwalifikowana trenerka. Po zawodach wszyscy chętni będą mogli sprawdzić się także w ćwiczeniach siłowych. O nawodnienie biegaczy po biegu zadba nasz sponsor - Staropolanka. Z myślą o najmłodszych, w specjalnie wydzielonej strefie, dziewczyny z Bungee Fitness Polska poprowadzą wyjątkowy trening. Przygotowaliśmy również nie lada atrakcję dla wszystkich chętnych Mam – porady  profesjonalnej brafitterki sklepu Bradonna. UWAGA – w ramach kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM (pomysłodawczynią jest znana brafitterką gwiazd – Izabela  Sakutova), za każdy przyniesiony i wrzucony do kosza nieużywany biustonosz, dostaniesz 20% zniżki na zakupy w sklepie. Rodziców maluchów zapraszamy także do wzięcia udziału w szkoleniu certyfikowanego doradcy noszenia w chustach i nosidłach miękkich szkoły ClauWi. Ekspertka zaprezentuje metody doboru i wiązania chust. Podczas wydarzenia hostessy rozdadzą bezpłatne próbki kropli do oczu Haybak. W strefie z jedzeniem Falafel Beirut, Vega Warszawa i Hail Seitan będą serwować smaczne i zdrowe dania kuchni roślinnej, a stoisko Newby Teas poczęstuje Was swoimi ekskluzywnymi herbatami. Wasze Dzieci będą mogły również pobiec w towarzyszącym imprezie Biegi Dla Dzieci (5-15) na trzech dystansach: na 100m (5-7 lat), na 200m (8-12 lat) oraz dystansie 400m (13-15 lat).

Nie zwlekaj! Tańsze pakiety tylko do 30 września!

Tylko do 30 września można się zarejestrować się w promocyjnej cenie 49 zł. Po tym terminie opłata wzrośnie do 69 zł za osobę. Zapisy najmłodszych na Bieg dla Dzieci są możliwe tylko i wyłącznie w dniu Zawodów, w godz. 9:00 – 11:45. Szczegółowy program imprezy oraz przewidziane atrakcje na stronie www.bieg.czasnawzrok.pl.

Pomysłodawcą i organizatorem 1. Rodzinnego Biegu Czas Na Wzrok jest Grupa Essilor – lider w produkcji rozwiązań korygujących wzrok. Partnerzy wydarzenia to firmy optyczne, działające na terenie kraju: Essilor Polonia, JZO, JAI KUDO oraz Essilor Optical Laboratory Poland.

Program wydarzenia i warunki rejestracji dostępne są na stronie www.bieg.czasnawzrok.pl, fanpage’u Biegu na Facebooku: https://www.facebook.com/czasnawzrok40/ oraz profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/czasnawzrok/.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Biegniemy.png

grafika | 862 KB

Pobierz
Wybiegaj całą rodziną okulary dla potrzebujących dzieci_IP092018.docx

docx | 202 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka

temu

W sobotę, 13 października, odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny. Dzięki inicjatywie Organizatora – Grupy Essilor – 1048 par okularów zostanie przekazanych wychowankom domów dziecka, u których stwierdzono konieczność korekcji okularowej. Akcję swoją obecnością wsparli: Danuta Stenka, Lara Gessler, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Cichopek, Odeta Moro, Artur Żmijewski, Anna Dereszowska, Beata Sadowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan oraz wiele innych znanych gwiazd.
Spiesz się! Ostatnie dni niższej opłaty startowej! 

temu

Już tylko do niedzieli, 30 września, można skorzystać z niższej opłaty startowej za udział w 1. Rodzinnym Biegu Czas Na Wzrok, organizowanym z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wydarzeniu przyświeca szczytny cel: pomoc podopiecznym domów dziecka. Organizator przekaże tyle par okularów korekcyjnych, ilu biegaczy zarejestruje się na Bieg Główny. Powodów do wspólnego, rodzinnego świętowania, jest znacznie więcej. 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok to również okazja do celebracji ogromnego sukcesu ogólnopolskiej kampanii Czas na Wzrok 40+. Nadrzędnym jej celem jest uświadamianie ludzi po 40 roku życia o potrzebie regularnych badań wzroku i prawidłowej korekcji okularowej, a także edukacja w zakresie prezbiopii.
Pobiegną po okulary dla podopiecznych domów dziecka

temu

Ruszyły zapisy na pierwszy Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Impreza ma charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny. Wydarzeniu przyświeca jeden cel: pomoc podopiecznym domów dziecka. Organizator Biegu przekaże bowiem tyle par okularów korekcyjnych dzieciom, ilu zawodników weźmie udział w Biegu Głównym. Okazji do wspólnego, rodzinnego świętowania jest więcej. 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok to również podsumowanie ogromnego sukcesu ogólnopolskiej kampanii Czas na Wzrok 40+. Jej głównym celem jest budowanie świadomości potrzeby regularnych badań wzroku i prawidłowej korekcji okularowej oraz edukacja w zakresie prezbiopii.
Promieniowanie UV niebezpieczne dla oczu. Jak mądrze chronić wzrok przed słońcem?

temu

Ponad połowa - bo aż 56% Polaków - nie przywiązuje dostatecznej wagi do ochrony oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem ultrafioletowym, a jedynie 6% pamięta o odpowiednim ich zabezpieczeniu przed UV niezależnie od pogody.* Na działanie promieniowania ultrafioletowego jesteśmy narażeni codziennie, przez cały rok. Jednak to okres letni i zimowy jest czasem szczególnie wzmożonej ekspozycji na słońce. Chociaż światło jest niezbędne w procesie widzenia, jego nadmiar może w dużej mierze zaszkodzić oczom. Jak zatem prawidłowo zadbać o wzrok latem?                                                                                               
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.