Nexity Management – nowe rozwiązanie na polskim rynku nieruchomości

Nexity Management – nowe rozwiązanie na polskim rynku nieruchomości

Firma Nexity rozszerza model działania w Polsce. Wraz z rozpoczęciem II etapu budowyosiedla NextUrsus, francuska spółka podejmie się samorealizacji tej inwestycji.Oznacza to, że deweloper będzie kompleksowo realizował swoje projekty, jakoNexity Management, a do pomocy zatrudni własnych podwykonawców.

Wzorując się na pozytywnym doświadczeniu przedsiębiorstwa na francuskim rynku, Nexity postanowiło zrezygnować z usług generalnych wykonawców. Ponad 20 lat obecności w branży za granicą, stanowi gwarancję sukcesu tego projektu. Od momentu rozpoczęcia prac przy kolejnym etapie NextUrsus, w ramach spółki rozpocznie działalność nowe przedsięwzięcie pod nazwą Nexity Management.

Przejęcie obowiązków generalnego wykonawcy pozwoli nam m. in. na zmniejszenie ryzyka, stabilność na poziomie finansowym i organizacyjnym, a także optymalizację kosztów związanych z pośrednictwem. To nie tylko korzyści dla firmy, ale także dla klientów – wyjaśnia Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

Co to oznacza dla Klienta? 
Zmiany w nadzorze i wykonawstwie robót budowlanych w Nexity niosą ze sobą szereg korzyści. Będą zauważalne dla nabywców mieszkań, podczas całego procesu wznoszenia budynków i oddawania pomieszczeń do użytkowania. Gwarancja jakości to jeden z głównych motywów utworzenia Nexity Management. Troska o każdy szczegół, solidne wykonanie, terminowość i zaspokojenie potrzeb swoich klientów to cele nadrzędne, które tak jak do tej pory, spółka będzie realizować. Innym kryterium, dzięki któremu korzyści staną się zauważalne dla przyszłych mieszkańców osiedli, jest odpowiedzialność. Rezygnacja z zewnętrznego wykonawcy generalnego pozwoli Nexity kontrolę nad procesem budowy osiedli oraz zmniejszeniu ryzyka związanego np. z przekroczeniem założonego budżetu. Kolejny aspekt to terminowość. Ograniczona liczba pośredników i współpracowników przełoży się na skrócenie czasu obiegu informacji, a co z tym idzie, czasu realizacji przedsięwzięcia. Możliwy będzie zatem krótszy czas oczekiwania na wymarzone mieszkanie. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o doświadczeniu dewelopera. Wieloletnia działalność na europejskim rynku pozwoliła mu poznać szczegółową specyfikę tworzenia inwestycji na wszystkich etapach. Polski oddział firmy zaczerpnie know-how od Francji, w której model samorealizacji doskonale się sprawdza. Nadzór nad powstawaniem inwestycji od A do Z przez jeden podmiot przyniesie korzyści zarówno firmie, jak i jej klientom. Nexity Management czerpiąc z doświadczenia francuskiej filii, zapewni przedsiębiorstwu nowy i lepszy sposób organizowania oraz zarządzania. Kupujący mieszkania zaś, będą mogli cieszyć się nowym lokum szybciej, z gwarancją wysokiej jakości.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Osiedle_NextUrsus_Nexity_Polska.jpg

grafika | 2,09 MB

Pobierz
Nexity Management nowe rozwiązanie na polskim rynku nieruchomości_informacja prasowa_27.08.2018r..docx

docx | 31,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nexity z pozwoleniem na budowę II etapu inwestycji LifeTown

Spółka deweloperskaNexity Polska otrzymała pozwolenie na budowę II etapu inwestycji LifeTown.Realizacja ruszy w jeszcze w tym roku.
„Polak na swoim”. Jakich mieszkań poszukują warszawiacy?

Popyt na mieszkania z rynku pierwotnego nie słabnie. Stołeczny deweloper, Nexity Polska podkreśla, że dobre wyniki sprzedaży zawdzięcza w dużej mierze temu, że firma potrafi wstrzelić się z ofertą w oczekiwania nabywców oraz realizować nieszablonowe projekty. Jakie zatem lokale cieszą się największym zainteresowaniem?
Nexity podbija kolejne rynki w Polsce

Poznań, Wrocław, Kraków oraz Trójmiasto - to cztery aglomeracje będące obecnie w centrum zainteresowania spółki Nexity Polska. Deweloper mieszkaniowy prowadzi obecnie w Warszawie trzy duże inwestycje, jednakże plany firmy sięgają poza granice Mazowsza. Inwestor w najbliższym czasie zamierza wybudować pierwsze lokale mieszkalne w stolicy Wielkopolski.
Nexity: sukces II etapu inwestycji LifeTown

Nexity Polska, deweloper działający na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, z sukcesem rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach II etapu inwestycji LifeTown u styku Ursynowa i Służewca. W efekcie projektu zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej 6, powstanie 129 funkcjonalnych mieszkań sprzedawanych wraz z prawem do gruntu. Podczas 3-dniowej inauguracji inwestycji aż 40 proc. mieszkań znalazło przyszłych lokatorów.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.