Trzeci rok gwarancji od Mio
Trzeci rok gwarancji od Mio

Trzeci rok gwarancji od Mio

Opublikowany

1 sierpnia br. rusza nowa promocja Mio – przy zakupie wybranych wideorejestratorów, nawigacji samochodowych i urządzeń typu ,,combo”, producent daje możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji o kolejne 12 miesięcy.  Oznacza to, że użytkownicy przez 3 lata mogą w przypadku awarii zwrócić lub wymienić swój sprzęt Mio na nowy. Akcja potrwa do 30 września 2018 roku.

Jak przedłużyć gwarancję?

Aby skorzystać z promocji należy prawidłowo wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.miocashback.pl. Następnie dołączyć do niego kopię dowodu zakupu – paragonu lub faktury VAT. Po zweryfikowaniu zgłoszenia, klient otrzyma drogą mailową dokument potwierdzający dodatkowy, trzeci rok gwarancji na dane urządzenie. Gwarancja ta będzie działać na tej samej zasadzie, co normalna, z pełną ochroną w systemie ,,door to door”, w której producent ponosi wszystkie opłaty za odbiór wadliwego sprzętu i dostarczenie naprawionego do klienta.
Promocja obejmuje urządzenia zakupione od 1 sierpnia do 30 września br., natomiast zgłoszenia przyjmowane są do 15 października włącznie.

Gratka dla kierowców amatorów i zawodowców

Nowa promocja obejmuje popularne wśród kierowców wideorejestratory MiVue z serii C, które są najczęściej kupowaną rodziną kamer samochodowych na polskim rynku. Urządzenia te nagrywają obraz w doskonałej jakości, a do tego kuszą przystępną ceną. Jest wśród nich model C380 Dual, posiadający kamerę tylną w zestawie oraz inne, które doskonale spisują się jako świadek na drodze.
Wśród nawigacji, znalazły się takie modele, jak Spirit 7700, Spirit 8500 i inne, które proponują zawsze aktualne i sprawdzone trasy, a do tego ,,uczą się” stylu jazdy swoich użytkowników. Kierowców zawodowych może zainteresować np. model Spirit 8670 Truck, który posiada w standardzie oprogramowanie pozwalające na bezpieczne poruszanie się samochodów wielkociężarowych po drogach.
Warto też wspomnieć o urządzeniach ,,combo”, łączących nawigację GPS i wideorejstrator w jednym – seria MiVue Drive również została objęta promocją. Modele z tej grupy wspierają kierowcę w sprawnym dotarciu do celu i jednocześnie rejestrują wysokiej jakości filmy, mogące przydać się jako dowód w wyjaśnieniu przykrej sytuacji na drodze. Kierowcy ciężarówek i kamperów znajdą też coś dla siebie – MiVue  Drive 65 LM Truck, uwzględniający parametry pojazdu, pomagający bezpiecznie poruszać się po drogach.
Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie:

Mio CashBack

Produkty objęte promocją:
MiVue C310
MiVue C320
MiVue C321
MiVue C325
MiVue C330
MiVue C335
MiVue C380 Dual
Spirit 7700 LM, FEU
Spirit 7700 LM, Poland
Spirit 7800 LM, FEU
Spirit 8500 Full Europe
Spirit 8670 Full Europe
Spirit 8670 Full Europe Truck
MiVue Drive 50 Full Europe LM (EEU)
MiVue Drive 55 LM FEU (EEU)
MiVue Drive 60 Full Europe LM (EEU)
MiVue Drive 65 Full Europe LM (EEU)
MiVue Drive 65 Full Europe LM TRUCK

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo 3L 2018-1.jpg

grafika | 60,3 KB

Pobierz
logo 3L 2018.pdf

pdf | 78,2 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Trzeci rok gwarancji od Mio.docx

docx | 34 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prosto do celu z Mio Spirit 7700

temu

Planując wyjazd wakacyjny należy pamiętać, by opracować trasę tak, żeby uniknąć okrężnych dróg, korków i miejsc, które potrafią odebrać przyjemność z jazdy. Mio przychodzi z pomocą wszystkim urlopowiczom, prezentując nową nawigację Spirit 7700, która daje gwarancję spraw
Wideorejestratory MiVue 731 i MiVue 733 – świetne parametry w dobrej cenie

temu

Piękna aura za oknem inspiruje do podróży. Kierowcy, którzy wybierają się na wycieczkę, powinni zabezpieczyć się na każdą okoliczność – nie tylko na zmianę pogody, lecz także nieprzewidziane zdarzenie na drodze. Jak pokazują policyjne statystyki, to właśnie wiosną i late
Od palmtopa po DVR, czyli krótka historia nawigacji samochodowych i wideorejestratorów

temu

Jeszcze dwie dekady temu drogę do celu wyznaczała kierowcom papierowa mapa. Dziś zastępują ją precyzyjne urządzenia nawigacyjne, które nie tylko planują trasę, ale też podpowiadają, jak uczynić podróż bezpieczną, komfortową i ekonomiczną. Na pionierski pomysł dodania mod
W te wakacje drogę do celu wskaże Ci Pilot

temu

Mio odchodzi na chwilę od wyposażonych w wiele dodatkowych funkcji nawigacji i przedstawia model Pilot – urządzenie odpowiadające potrzebom osób szukających prostych i niezawodnych rozwiązań. Jego główne zadanie to dowiezienie kierowcy prosto do wyznaczonego celu, a do t
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.