Relokacja i powiększenie salonu 4F w dąbrowskiej Pogorii
Relokacja i powiększenie salonu 4F w dąbrowskiej Pogorii

Relokacja i powiększenie salonu 4F w dąbrowskiej Pogorii

Opublikowany

Pogoria w Dąbrowie Górniczej, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle, nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości swoim klientom. Popularna i lubiana marka sportowa - 4F powiększyła salon sprzedaży, udostępniając jednocześnie bogatszy asortyment.

Obecna w Pogorii marka sportowa 4F przeniosła i powiększyła ponad dwukrotnie salon sprzedaży. Większy o ponad 170 mkw. lokal, zajmuje powierzchnię 270,10 mkw., w sąsiedztwie sklepów Gatta i Lavard, pozostając na poziomie 0 obiektu. W efekcie modernizacji salon zyskał również nową aranżację wnętrza. Marka 4F oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Jej znakiem rozpoznawczym jest połączenie jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Produkty 4F nadają się zarówno do treningu, jak i do codziennego noszenia. Oficjalne ponowne otwarcie sklepu nastąpiło w piątek, 6 lipca 2018 roku.
Zmiany w obrębie obecnej oferty mają na celu przede wszystkim poszerzenie jej, a także unowocześnienie. Priorytetem jest także większy komfort robienia zakupów. Marka 4F jest jednym z najemców, którzy w ostatnim czasie podjęli decyzję o powiększeniu swych salonów w naszym centrum. W ostatnich latach zainteresowanie sportem i aktywnością fizyczną systematycznie rośnie, stając się ważnym elementem zdrowego stylu życia. Dlatego cieszymy się, że w efekcie zmian ta popularna i lubiana marka będzie mogła zaproponować klientom Pogorii jeszcze bogatszy asortyment produktów sportowych – komentuje Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Spółka OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Strategią OTCF jest ciągły rozwój. Dlatego firma udoskonala ofertę, przygotowuje nowe projekty. Rozpoczęła także ekspansję na rynki zewnętrzne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sklep 4F po relokacji.jpg

grafika | 1,38 MB

Pobierz
Nowy salon 4F w CH Pogoria.jpg

grafika | 1,69 MB

Pobierz
Relokacja i powiększenie salonu 4F w dąbrowskiej Pogorii_informacja_prasowa_9.07.2018r..docx

docx | 80,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.