Rebel Electro najemcą galerii Pogoria

Rebel Electro najemcą galerii Pogoria

Opublikowany

Dąbrowska galeria Pogoria pozyskała nowego najemcę - salon Rebel Electro ze sprzętem RTV i AGD. Lokal z nowoczesnymi urządzeniami elektronicznymi zajmuje powierzchnię ponad 80 mkw. To trzeci sklep marki w centrach handlowych należących do NEPI Rockcastle.

W nowo otwartym salonie o powierzchni 82,62 mkw. klienci CH Pogoria znajdą duży wybór nowoczesnych urządzeń elektronicznych oraz profesjonalnych produktów dla majsterkowiczów. Wśród asortymentu znajdują się, m.in. telewizory, urządzenia mobilne jak smartfony i tablety marki Kruger&Matz wraz z pełną gamą akcesoriów, systemy kina domowego, zestawy audio do domu oraz samochodów. Dostępne są także niestandardowe produkty elektroniczne jak lutownice czy bezpieczniki. Lokal Rebel Electro zlokalizowany jest na poziomie 0 galerii, w sąsiedztwie sklepów Rossmann i Telakces.

Konsekwentnie dostosowujemy propozycję handlową galerii do oczekiwań odwiedzających, dlatego rozszerzyliśmy ofertę Pogorii o poszukiwane przez klientów produkty elektroniczne. Cieszy nas, że mogliśmy powiększyć tę kategorię dzięki salonowi Rebel Electro –mówi p. Katarzyna Jabłońska - Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

W wyborze lokalizacji nowych salonów kierujemy się przede wszystkim potencjałem handlowym obiektu. Centrum handlowe Pogoria doskonale spełniło nasze oczekiwania, zarówno pod względem infrastruktury, jak też przyjaznym nastawieniu do odwiedzających. Duże znaczenie dla nas ma też podejście do prowadzenia biznesu przez firmę NEPI Rockcastle, która doskonale czuje trendy rynkowe i poprzez systematyczne inwestycje podnosi prestiż obiektów. Wierzymy, że będzie to długofalowa współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu, której efektem będzie bardzo liczne grono zadowolonych klientów  - mówi Jarosław Krupski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Rebel Electro.

Rebel Electro to sieć utworzonych w ramach rebrandingu istniejących od 2011 roku pod nazwą LPelektronik ponad 60 klepów z urządzeniami elektronicznymi. Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi w salonach Rebel Electro każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci mogą liczyć na swobodny dostęp i możliwość zapoznania się z oferowanymi produktami, a co weekend dostają SuperOkazje do tego, by kupić wybrane produkty z rabatami nawet do 50 proc. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sklep Rebel Electro_CH_Pogoria.jpg

grafika | 239 KB

Pobierz
CH Pogoria z Rebel Electro.jpg

grafika | 191 KB

Pobierz
Rebel Electro najemcą galerii Pogoria_informacja_prasowa_21_06.2018r..docx

docx | 80,9 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.