Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center

Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center

Opublikowany

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka opolskie centrum handlowe Solaris Center podaruje małym odwiedzającym niezapomniane chwile w kinie Helios! Galeria za zakupy w wybranych sklepach rozdysponuje bilety na seanse dla najmłodszych. Ale to nie koniec niespodzianek!

W piątek, 1 czerwca 2018 roku, kino Helios w Solaris Center przejmą najmłodsi klienci galerii. W ramach Dnia Dziecka, centrum handlowe zaprasza małych klientów na filmy familijne. Żeby dostać darmowy,jednoosobowy bilet do kina Helios, wystarczy od 23.05 zrobić zakupy za minimum 100 zł w Salonach: Skrzynia Prezentów, ReKids, Intersport,
a następnie w tych Salonach odebrać 2 bilety na wybrany przez siebie film. Akcja potrwa do niedzieli, 27.05 włącznie. Dzień Dziecka to czas zabawy, dlatego w dniu 27.05 rodzice z dziećmi będą mieli okazję przekonać się, co znaczy prawdziwe poszukiwanie skarbów, a dokładnie darmowych biletów! Od rana na stronie Facebooka klienci znajdą podpowiedź, w którym miejscu na terenie galerii ukryte są wejściówki do kina. Solaris Center pamięta o tym, że najlepsza jest zawsze wspólna zabawa, dlatego na 1 osobę przypadają, aż 2 wejściówki! Specjalnie dla dzieci w dniu 1 czerwca 2018 roku, od godz. 15.00 do 18.00 zostanie udostępniona Strefa animacyjna Solaris Center i kina Helios - Bajkowy Dzień Dziecka (w holu kina), strefa wypełniona atrakcjami i niespodziankami… oraz artystami szczudlarzami i klaunami! Korzystając z okazji, że to najlepszy czas na sprawianie radości i dzielenie się z innymi, Solaris Center wesprze Dom Matki i Dziecka w Opolu zaproszeniami na filmy oraz możliwością spędzenia wspólnie tych wyjątkowych chwil. Solaris Center zaprasza małych kinomaniaków na seanse: ü godz. 16.00 - film "Futrzaki ruszają na ratunek” ü godz. 17.00 - film "Bella i Sebastian 3" Solaris Center zaprasza małych i dużych do wspólnej zabawy!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center.jpg

grafika | 364 KB

Pobierz
Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center_informacja_prasowa_29.05.2018r..docx

docx | 50,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy najemca i przedłużone umowy najmu w CH Karolinka

temu

Do grona najemców opolskiej galerii Karolinka dołączyła francuska sieć perfumerii Sephora. Marka otworzyła tam salon o powierzchni ponad 260 mkw. Dodatkowo, aż piętnaście popularnych marek, m.in. Douglas, Empik, W.Kruk, przedłużyło umowy najmu. Łączny metraż podpisanych porozumień przekroczył 6 213 mkw. powierzchni handlowej. Właścicielem centrum handlowego Karolinka jest NEPI Rockcastle.
Relokacja i powiększenie salonu 4F w dąbrowskiej Pogorii

temu

Pogoria w Dąbrowie Górniczej, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle, nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości swoim klientom. Popularna i lubiana marka sportowa - 4F powiększyła salon sprzedaży, udostępniając jednocześnie bogatszy asortyment.
Zmiany na mapie najemców opolskiej galerii Karolinka

temu

W ostatnich tygodniach aż trzech najemców zdecydowało się na relokacje lub remodeling swoich lokali w CH Karolinka - największej galerii handlowej na Opolszczyźnie.
Focus Mall Piotrków Trybunalski wspiera lokalną społeczność

temu

Coraz więcej firm dostrzega potrzebę konieczności działania w duchu wrażliwości społecznej i wpisuje te zasady w codzienną pracę. Obiekty handlowe również nastawione są na aktywności w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Jednym z nich jest Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle.