Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center

Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center

Opublikowany

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka opolskie centrum handlowe Solaris Center podaruje małym odwiedzającym niezapomniane chwile w kinie Helios! Galeria za zakupy w wybranych sklepach rozdysponuje bilety na seanse dla najmłodszych. Ale to nie koniec niespodzianek!

W piątek, 1 czerwca 2018 roku, kino Helios w Solaris Center przejmą najmłodsi klienci galerii. W ramach Dnia Dziecka, centrum handlowe zaprasza małych klientów na filmy familijne. Żeby dostać darmowy,jednoosobowy bilet do kina Helios, wystarczy od 23.05 zrobić zakupy za minimum 100 zł w Salonach: Skrzynia Prezentów, ReKids, Intersport,
a następnie w tych Salonach odebrać 2 bilety na wybrany przez siebie film. Akcja potrwa do niedzieli, 27.05 włącznie. Dzień Dziecka to czas zabawy, dlatego w dniu 27.05 rodzice z dziećmi będą mieli okazję przekonać się, co znaczy prawdziwe poszukiwanie skarbów, a dokładnie darmowych biletów! Od rana na stronie Facebooka klienci znajdą podpowiedź, w którym miejscu na terenie galerii ukryte są wejściówki do kina. Solaris Center pamięta o tym, że najlepsza jest zawsze wspólna zabawa, dlatego na 1 osobę przypadają, aż 2 wejściówki! Specjalnie dla dzieci w dniu 1 czerwca 2018 roku, od godz. 15.00 do 18.00 zostanie udostępniona Strefa animacyjna Solaris Center i kina Helios - Bajkowy Dzień Dziecka (w holu kina), strefa wypełniona atrakcjami i niespodziankami… oraz artystami szczudlarzami i klaunami! Korzystając z okazji, że to najlepszy czas na sprawianie radości i dzielenie się z innymi, Solaris Center wesprze Dom Matki i Dziecka w Opolu zaproszeniami na filmy oraz możliwością spędzenia wspólnie tych wyjątkowych chwil. Solaris Center zaprasza małych kinomaniaków na seanse: ü godz. 16.00 - film "Futrzaki ruszają na ratunek” ü godz. 17.00 - film "Bella i Sebastian 3" Solaris Center zaprasza małych i dużych do wspólnej zabawy!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center.jpg

grafika | 364 KB

Pobierz
Bajkowy Dzień Dziecka w Solaris Center_informacja_prasowa_29.05.2018r..docx

docx | 50,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Metamorfoza Pl. Teatralnego na finiszu

temu

Przebudowa pl. Teatralnego, jednego z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w centrum Zabrza, dobiega końca. Dzięki modernizacji przestrzeń wokół centrum handlowego Platan ma szansę stać się wizytówką tej części miasta. Otwarcie placu w nowej odsłonie odbędzie się 14 września 2018 roku. W wydarzeniu weźmie udział Pani Prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.
Ruszyła rozbudowa dąbrowskiej galerii Pogoria

temu

Dzięki prowadzonym pracom galeria zyska ponad tysiąc mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą projektu jest firma ESDOM Sebastian Domeracki. Zakończenie rozbudowy inwestor, firma NEPI Rockcastle, zaplanował na pierwszą połowę 2019 roku.
Nowa marka odzieżowa w zabrzańskim CH Platan

temu

29 sierpnia 2018 roku.                                                                                                                      
Bezpieczny powrót do szkoły z Focus Mall Zielona Góra

temu

W pierwszą sobotę września 2018 roku, w centrum handlowych Focus Mall odbędzie się event pod hasłem „Powrót do szkoły”. Wszystko po to, by najmłodsi mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mogli przede wszystkim utrwalić sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. W ramach wydarzenia dzieci dowiedzą się, jak zachować bezpieczeństwo na co dzień, a także będą mogły poznać zasady udzielania I pomocy przedmedycznej. W programie przewidziano także konkursy z nagrodami. Wszystko to, z okazji zbliżającego się roku szkolnego. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.