Nowa marka odzieżowa w zabrzańskim CH Platan

Nowa marka odzieżowa w zabrzańskim CH Platan

29 sierpnia 2018 roku.                                                                                                                      

Zabrzańskie centrum handlowe Platan, należące do portfela nieruchomości NEPI Rockcastle, wciąż przyciąga nowych najemców.
W ostatnim tygodniu sierpnia oferta jednej z najpopularniejszych galerii w regionie powiększyła się o markę modową Greenpoint.

Nowo otwarty salon ma powierzchnię ok. 112 mkw. i znajduje się na poziomie 0 galerii, w sąsiedztwie Biura podróży Koral oraz salonu prasowego In Medio. Greenpoint oferuje kolekcje skierowane, zarówno do kobiet nowoczesnych i aktywnych zawodowo, jak również do Pań, które cenią sobie eleganckie i jednocześnie praktyczne stylizacje. Odwiedzające salon w Platanie znajdą tam uniwersalne kroje i fasony, które sprawdzą się w różnych sytuacjach: w pracy czy podczas imprezy towarzyskiej. Prostotę i lekkość wzorów uzupełniają naturalne tkaniny oraz bogata kolorystyka, w której każda klientka znajdzie coś z siebie. Otwarcie butiku miało miejsce
Platan niezmiennie przyciąga popularne marki. To dowód na to, że jesteśmy cenionym i zaufanym partnerem. Cieszy nas, że kolejna polska sieć odzieżowa doceniła potencjał Platana i zdecydowała się otworzyć w galerii swój salon. Oferta marki poszerzy asortyment klasycznej mody damskiej, tak poszukiwanej przez odwiedzające centrum – komentuje, Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.
Greenpoint to polska marka odzieżowa dla kobiet istniejąca na rynku od 1992 roku. Obecnie w Polsce działa 129 salonów marki, a także sklep internetowy greenpoint.pl. Marka oferuje ubrania dla kobiet poszukujących eleganckich a jednocześnie funkcjonalnych i wygodnych fasonów, pozwalających czuć się swobodnie w każdej sytuacji: w pracy, na spotkaniu biznesowym czy przyjęciu towarzyskim. Kobiecość, komfort i elegancja to hasła, którymi kierują się projektanci marki.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Salon_Greenpoint_CH_Platan_Zabrze.jpg

grafika | 298 KB

Pobierz
Nowootwarty_sklep_Greenpoint_Platan.jpg

grafika | 659 KB

Pobierz
Nowa marka odzieżowa w zabrzańskim CH Platan_informacja_prasowa_29.08.2018r..docx

docx | 201 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Metamorfoza Pl. Teatralnego na finiszu

temu

Przebudowa pl. Teatralnego, jednego z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w centrum Zabrza, dobiega końca. Dzięki modernizacji przestrzeń wokół centrum handlowego Platan ma szansę stać się wizytówką tej części miasta. Otwarcie placu w nowej odsłonie odbędzie się 14 września 2018 roku. W wydarzeniu weźmie udział Pani Prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.
Ruszyła rozbudowa dąbrowskiej galerii Pogoria

temu

Dzięki prowadzonym pracom galeria zyska ponad tysiąc mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą projektu jest firma ESDOM Sebastian Domeracki. Zakończenie rozbudowy inwestor, firma NEPI Rockcastle, zaplanował na pierwszą połowę 2019 roku.
Bezpieczny powrót do szkoły z Focus Mall Zielona Góra

temu

W pierwszą sobotę września 2018 roku, w centrum handlowych Focus Mall odbędzie się event pod hasłem „Powrót do szkoły”. Wszystko po to, by najmłodsi mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mogli przede wszystkim utrwalić sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. W ramach wydarzenia dzieci dowiedzą się, jak zachować bezpieczeństwo na co dzień, a także będą mogły poznać zasady udzielania I pomocy przedmedycznej. W programie przewidziano także konkursy z nagrodami. Wszystko to, z okazji zbliżającego się roku szkolnego. 
Nowy najemca i przedłużone umowy najmu w CH Karolinka

temu

Do grona najemców opolskiej galerii Karolinka dołączyła francuska sieć perfumerii Sephora. Marka otworzyła tam salon o powierzchni ponad 260 mkw. Dodatkowo, aż piętnaście popularnych marek, m.in. Douglas, Empik, W.Kruk, przedłużyło umowy najmu. Łączny metraż podpisanych porozumień przekroczył 6 213 mkw. powierzchni handlowej. Właścicielem centrum handlowego Karolinka jest NEPI Rockcastle.